BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pusė pateiktų kaltinimų atmesta

Šiandien galima sakyt įvyko pirmas laimėjimas TPB komandos. Pusę kaltinimų buvo atmesta. Pusę kaltinimų buvo atmesta dėlto, jog trūko įkalčių jiem įrodyt. Atsakovai, tai įvardijo , kaip sensacija.

Prokuroras negalėjo įrodyt, jog .torrent failai, kuriuos naudojo pateikiant kaip įrodymus, yra susiję su The pirate bay trakeriu. Dauguma pateiktų screenshot'ų akivaizdžiai nesusiję su TPB trakeriu. Taipogi Håkan Roswall iki galo taip ir nepaaiškino DHT funkcijos, kurios pagalba failai gali ir nebūt susiję tiesiogiai su trakeriu. Toks trūkumas parodymuose buvo incijuotas Fredrik'o Neij (TiAMO), kuris paprašė, kad prokuroras pakomentuotų, kaip Bittorrent technologija veikia. Fredrik'as paaiškino, jog prokuroras nesupranta technologijos ir kad pateikti įrodymai neparodo, jog tai susiję su TPB trakeriu.

Tai privertė prokurorą atmesti kaltinimus, kurie susiję su “autorinių teisių pažeidimu”. Likę kaltinimai, tai ” tarpininkavimas prisidedant prie galimybės keistis nelegaliais failais”

Šaltiniai - Torrentfreak.com | #spectrial (twitter)

Rodyk draugams

Komentarai (9)

 1. M.:

  Va čia tai džiugi naujiena. Per dvi dienas jau pusė kaltinimų atmesta. Gera pradžia - pusė darbo.

 2. Kam džiugi, o kam ne. :D

 3. Įdomu, kuo baigsis. Būtų precendentas ir tada šis aspektas galėtų tapti Linkomanijos griūties priežastimi.

  Įdomu, kaip TPB išsisuks nuo kaltinimo suteikiant galimybę daryti nusikaltimus.

  Iš vienos pusės, jie - tik platformos turėtojai. Iš kitos pusės - čia kaip nuomojamas kambarys, kuriame tu žinai, kad prievartaujami žmonės.

 4. Anonimas:

  Šiaip džiugu, kad kaltinimai atmesti, bet kita vertus kažkokia nesamonė, visi juk žino kad jie yra kalti, bet niekaip jų nepavyksta nubausti :)

 5. Anonimas:

  "Įdomu, kaip TPB išsisuks nuo kaltinimo suteikiant galimybę daryti nusikaltimus."

  google taip pat suteikia lygiai tokia pacia galimybe, bet jos i teisma kazkaip niekas nepadavineja

 6. Sl0b:

  Google yra google. Google yra didelė organizacija ir kuri nėra orientuota grynai į failus ir jų parsisiuntima per google. Tai paieškos sistema, kurioje ieškomi netik failai. Beto google daro mažensį nuostolį, negu orientuoti tinklapiai nelegaliem failam keistis.

 7. Google, tiesą sakant, blokuoja tam tikrus tinklalapius, kurie yra pažeidžiantys tam tikrus dalykus, taip pat tuos, kurie sukčiauja pagal paeiškos kriterijus, Youtube blokuojami filmukai, kurie pažeidžia autorių teises.

  Įsivaizduokim tinklalapį, kuris leidžia jame talpinti tekstinius failus, kuriuose yra informacija su adresais, pas ką galima kreiptis dėl nepilnamečių erotinių nuotraukų, o to tinklalapio savininkas žinotų apie informacijos talpinimo faktą. Ar jis nekaltas?

 8. Na matai Lauriau, esmė ta, kad vaikų pornografija jau yra visai kita reikalo pusė :) TPB patys realiai pasisako prieš tokius dalykus ir savam tinklapy netoleruoja. Sulyginimas galbūt ir tas pats, tik skirtumas šioks toks sylyginamų dalykų neadekvatus :)

 9. Labai nudziugino tokie dalykai

Rašyti komentarą